K čerstvému chlebu

TRADIČNÉ RECEPTY

Vajíčková nátierka

Recept na prípravu jednoduchej, rýchlej a hlavne zdravej vajíčkovej nátierky. Vajíčka okrem vitamínov a živín obsahujú aj dôležitý Cholín, ktorý stimuluje vývoj mozgu a tak aj pamäte. Navyše chránia oči, posilňujú svaly a kosti. Recept je vhodné aplikovať na ktorýkoľvek Slatinský chlieb.

...

Zobraziť recept
avokadova natierka

Avokádová nátierka

Netradičný recept na prípravu avokádovej nátierky. Okrem toho, že avokádo je plné vitamínov a živín, obsahuje aj množstvo draslíka a dôležité nenasýtené mastné kyseliny. Recept je vhodné aplikovať na ktorýkoľvek Slatinský chlieb.

...

Zobraziť recept

Reďkovková nátierka

Jednoduchý a rýchly recept na prípravu sviežej, letnej reďkovkovej nátierky. Vďaka jogurtu má nátierka jemnejšiu konzistenciu a je nadýchanejšia. Recept je vhodné aplikovať na ktorýkoľvek Slatinský chlieb.

...

Zobraziť recept

Tuniaková nátierka

Jednoduchý a rýchly recept na prípravu zdravej tuniakovej nátierky. Ryba by sa mala v našom jedálničku objaviť minimálne 1 x do týždňa. Ak vám varené a pečené alternatívy nelahodia, vyskúšajte aspoň túto delikátnu nátierku. Recept je vhodné aplikovať na ktorýkoľvek Slatinský chlieb.

...

Zobraziť recept